PRZEWODNICY SPORTS CAMP

Piotr Twardosz –Założyciel Sports Camp, pasjonat kolarstwa górskiego jak i szosowego, znakomity planer, nawigator i mózg całego zespołu, ze sportem oraz podróżami związany od najmłodszych lat, Piotr jest osobą pomocną oraz życzliwą, swoimi doświadczeniami chętnie się dzieli z uczestnikami.

czytaj więcej

Ryszard Ścieszka – Założyciel Sports Camp, Instruktor turystyki rowerowej z kolarstwem związany stosunkowo od niedawna ale zakochany w dwóch kołach oraz podróżach bezgranicznie. Dobry duch zespołu, nigdy Cię nie zostawi, zawsze można liczyć na jego pomoc oraz słowo wsparcia w trudnych momentach. Ryszard jest jak prawdziwy kapitan okręt opuszcza ostatni.

Gabriel Boro – Gorący temperament, człowiek dla którego niemożliwe nie istnieje, Gabryś to osoba z którą możesz zrealizować swoje szalone marzenia

Roman Twardosz – Fanatyk kolarstwa, każdą wolną chwilę spędza na dwóch kółkach, z rowerem związany przez 365 dni w roku. Prawdziwy góralski charakter, twardy i uparty jak mało kto

Wojciech Suchwałko – Pracuś, człowiek od czarnej roboty, realizujący zakładany plan ze szwajcarska precyzją, a do tego dysponuje ogromną mocą.