Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/karol666/sportscamp.pl-au3o/public_html/wp-content/plugins/tripo-demo-installer/inc/OneClickDemoImport.php on line 128
O Nas – SportsCamp

WE ARE YOUR BIKE ADVENTURES

#SportsCamp #Trening #Podróże #Pasja

Sports Camp to firma, której początki sięgają 2013 roku, wtedy to narodził się pomysł, aby połączyć pasję do rowerów i podróżowania, od samego początku hasłami przewodnimi stały się  #Trening #Podróże #Pasja, dzięki czemu każdy znajdzie u nas miejsce dla siebie i tak oto nieprzerwalnie organizowane są kolejne wyprawy.

Każdy kolejny rok to nowe kierunki odkrywanie nowych miejsc, które pragniemy pokazać naszym klientom , oraz poszerzana baza naszych partnerów w branży turystycznej, na dzień dzisiejszy jesteśmy obecni w takich Państwach jak : Słowacja, Austria, Włochy, Słowenia, Rumunia, Węgry, Francja, Hiszpania (kontynentalna jak i wyspowa) Andora, Niemcy, Szwajcaria.

Ostatnie kilka lat to nieustanny rozwój naszych „Przepraw”, czyli codzienna zmiana miejsc noclegowych, dzięki naszemu wsparciu, każdy z uczestników, może się skupić tylko i wyłącznie na jeździe na rowerze, całą resztą zajmuje się nasz zespół, dla nas to ogromne wyzwanie organizacyjno-logistyczne ale również wielka satysfakcja po zakończeniu, każdej z kolejnych przepraw.  Wszystkie nasze przeprawy oparte są na naszym autorskim planie, a pokonanie ich przez uczestników kończy się wręczeniem certyfikatu na zakończenie.

Rok 2023 będzie naszym jubileuszowym 10 jako organizatorów wypraw rowerowych, ale pomimo tylu lat nam pomysłów nie brakuje i w każdym kolejnym roku będziemy chcieli Was zaskoczyć czymś nowym i wspólnie rozwijać nasze rowerowe pasje.

NASZ ZESPÓŁ

Organizatorzy

Piotr Twardosz

Właściciel SC

Ryszard Ścieszka

właściciel SC

Opiekunowie Grup

Krzysztof Łuczkowiec

Opiekun Grup

Tomasz Koszarek

opiekun grup

Marcin Węgrzyn

opiekun grup

Ryszard Ścieszka

opiekun grup

ODKRYWAJ Z NAMI ŚWIAT

Zaufany i sprawdzony organizator wyjazdów rowerowych

Piękne widoki, wyśmienite trasy, sprzyjająca kolarzom temperatura, dobre jedzenie - to wszystko, co Cię spotka podczas kolarskich wyjazdów ze Sports Camp !

REKOMENDACJE

Polecają nas:

Sprawdź jak jest na naszych wyprawach !

Sports Camp to gwarancja
udanej Wyprawy Rowerowej

Bądź na bieżąco !
Zapisz się na nasz Newsletter

    Image