14 Tours Found

Co Cię czeka ? Nicea, położona na Lazurowym Wybrzeżu we Francji, oferuje malownicze widoki na Morze Śródziemne oraz okoliczne góry. Jest tu bardzo dużo tras rowerowych, zarówno wzdłuż wybrzeża, jak i w górach, które umożliwiają odkrywanie piękna okolic. Sama Nicea cieszy się łagodnym klimatem śródziemnomorskim, co sprawia, że jest atrakcyjna dla rowerzystów przez większość roku. . . .

PLN 3 190

Fantastyczne wakacje na rowerze we Włoszech, które naprawdę prezentują piękną toskańską okolicę. Wiejska Toskania jest synonimem pofałdowanych zielonych wzgórz zwieńczonych średniowiecznymi miasteczkami pokrytymi dachówką, przerywanymi cyprysami, kościołami i kamiennymi domami, pysznym winem i autentyczną włoską kuchnią.

PLN $ $ $

Istria – największy półwysep i oaza zieleni na północnym Adriatyku to właśnie tutaj spędzimy wyjątkowy tydzień, penetrując teren na rowerze, a towarzyszyć nam będą kolory turkusowego morza, oraz otaczającej zieleni. Do przejechania łącznie mamy nieco ponad 400 km oraz 4 675 metrów przewyższeń.

PLN 2 490

Gładkie szosy, piękne podjazdy, kapitalne zjazdy, błękit morza i szum wiatru – trudno o lepsze miejsce do rozpoczęcia szosowego sezonu. Nasz inaugurujący sezon wyjazd pozwoli Ci szlifować formę przed wiosną bez martwienia się o irytujące drobiazgi.

PLN 2 190

Rozpocznij sezon kolarski w miejscu gdzie słońce świeci 326 dni w roku, a zróżnicowane ukształtowanie terenu gwarantuje wymagające i satysfakcjonujące wrażenia z jazdy na rowerze

PLN $ $ $

SportsCamp zaprasza Cię na obóz kolarski do Malagi, polożonej na południu Andaluzji, gdzie znajdują się jedne z najbardziej malowniczych ale również wymagających tras rowerowych.

PLN $ $ $

Prawdziwa Alpejska przygoda na szosie 550km, łącznie niemal 12 tysięcy metrów przewyższeń, 3 kraje oraz mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

5 Super

Costa Brava

PLN 2500

Co Cię czeka ? Piękne widoki, wyśmienite trasy, sprzyjająca kolarzom temperatura, dobre jedzenie – to wszystko, co Cię spotka podczas kolarskiego wyjazdu do słonecznej Katalonii

PLN $ $ $

Prawdziwa trzydniowa przygoda na trasie liczącej 380 km, łącznie niemal 6,5 tysięcy metrów przewyższeń i 2 legendarne przełęcze: Transfogarska + Transalpina, dodatkowo mnóstwo niezapomnianych wrażeń (niedźwiedzie na żywo przy trasie).

PLN $ $ $

Zabierzemy Cię na wycieczkę rowerową legendarną trasą łączącą Ocean Atlantycki z Morzem Śródziemnym. Zaczynając od brzegu Oceanu i przejeżdżając przez Pireneje z północy na południe, tydzień później przybędziemy do Girony na wybrzeżu Morza Śródziemnego.

Image