Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/karol666/sportscamp.pl-au3o/public_html/wp-content/plugins/tripo-demo-installer/inc/OneClickDemoImport.php on line 128
Calpe – SportsCamp

Odwiedź z nami: Calpe

Nasz inaugurujący sezon wyjazd pozwoli Ci szlifować formę przed wiosną bez martwienia się o irytujące drobiazgi. My zapewnimy Ci transport z lotniska, zakwaterowanie, opiekę pilotów, ubezpieczenie i zagwarantujemy samochód ratunkowy w razie problemów na trasie.

Co Cię czeka ?

Ze względu na duże różnice wysokości, nie ma tu wytyczonych tras rowerowych, z jakich korzystamy w Europie kontynentalnej. Rowerem jeździ się, korzystając z dróg publicznych. W niektórych miejscach, przy ostrych zjazdach w stronę brzegu oceanu, ustawiono znaki zakazujące wjazdu rowerów. Poza tym konieczne jest odpowiednie przygotowanie kondycyjne i rozsądne spakowanie bagażu. W wyższych partiach terenu często wieje wiatr i jest chłodniej. W północnej części jest sporo deszczowych dni. Zabierz więc kurtkę wiatrówkę i komplet cieplejszej odzieży.

Większość dróg ma nawierzchnię asfaltową lub szutrową. Doświadczeni rowerzyści zalecają rowery typu enduro lub rowery górskie. Sprawdzą się na drogach terenowych i mieszanych, a przede wszystkim na stromych podjazdach i zjazdach. Rower możesz przetransportować samolotem. Jednak wielu  turystów woli wypożyczyć pojazd na miejscu, zwłaszcza że wypożyczalnie rowerów są w każdym większym mieście.

Wszystkie trasy są dość wymagające. Wysiłek rekompensują panoramy wybrzeża oceanu i gór, upraw bananowców i palmowych zagajników. Osobom spragnionym większych wyzwań i adrenaliny, polecić można wyprawę drogą TF-24 przez centrum wyspy i park narodowy del Teide. Przemierzanie Teneryfy rowerem może okazać się wspaniałą przygodą!

ODKRYJ Z NAMI CALPE

Jesteś zainteresowany ?

Piękne widoki, wyśmienite trasy, sprzyjająca kolarzom temperatura, dobre jedzenie - to wszystko, co Cię spotka podczas wyjazdu ze Sports Camp !

Bądź na bieżąco !
Zapisz się na nasz Newsletter

    Image