Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/karol666/sportscamp.pl-au3o/public_html/wp-content/plugins/tripo-demo-installer/inc/OneClickDemoImport.php on line 128
Costa Brava – SportsCamp

Odwiedź z nami: Costa Brava

Wielu z nas Costa Brava kojarzy się z zimowymi obozami treningowymi i godzinami spędzonymi na szosie. Tymczasem ten piękny region na północno-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii ma do zaoferowania znacznie więcej, jeśli chodzi o kolarstwo, także dla amatorów.

Costa Brava to region graniczący z Pirenejami i leżący zarazem nad pięknym Morzem Śródziemnym i jest doskonale znana kolarzom, którzy w zimie przyjeżdżają właśnie tam, by szlifować formę przed nadchodzącym sezonem. Katalonia ma do zaoferowania jednak o wiele więcej, między innymi, a może przede wszystkim, dla kolarzy amatorów i turystów, chcących poznać ten piękny i niezwykle gościnny rejon.

Costa Brava: Lloret de Mar

Piękne widoki, wyśmienite trasy, sprzyjająca kolarzom temperatura, dobre jedzenie – to wszystko, co Cię spotka podczas kolarskiego wyjazdu do słonecznej Katalonii.

Sports Camp zaprasza Cię po raz kolejny na obóz kolarski do znakomitego miejsca jakim jest niewątpliwie Lloret de Mar, miejsce które od kilku lat stało się naszą bazą obozu, ze względu na różnorodność tras oraz znakomitą bazę wypadową.

Niezależnie od tego, czy chcesz wybrać się na nadmorski coffee ride wzdłuż jednych znajpiękniejszych klifów znajdujących sięna odcinku Tossa de Mar – Sant Feliu, czy zdecydujesz się na mocny trening z wymagającymi podjazdami między innymi najwyższym szczytem Katalonii gdzie suma pszewyższeń na jednym podjeździe sięga 1800m, ten wyjazd jest idealny dla Ciebie.

ODKRYJ Z NAMI COSTA BRAVA

Jesteś zainteresowany ?

Piękne widoki, wyśmienite trasy, sprzyjająca kolarzom temperatura, dobre jedzenie - to wszystko, co Cię spotka podczas wyjazdu ze Sports Camp !

Bądź na bieżąco !
Zapisz się na nasz Newsletter

    Image