Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/karol666/sportscamp.pl-au3o/public_html/wp-content/plugins/tripo-demo-installer/inc/OneClickDemoImport.php on line 128
Cypr – SportsCamp

Odwiedź z nami: Cypr

Cypr- wyspa mieszcząca się już na Bliskim Wschodzie, a jednak administracyjnie należąca wciąż do Unii Europejskiej. To wciąż stosunkowo mało odkryte miejsce na kolarski pobyt, dlatego chcemy dać Wam możliwość spróbowania czegoś całkiem nowego, innego od popularnej Hiszpanii czy Dolomitów tym bardziej, że uwielbiamy te nieoczywiste kierunki. Cypr według mitów, to wyspa Afrodyty, ale nas kolarzy najbardziej interesować będą przepięknie poprowadzone drogi- zarówno te na wybrzeżu jak i te wiodące wysoko w góry, w tym aż na Olimp- sięgającą niemal 2 000 m n. p. m najwyższą górę wyspy.

Co Cię czeka ?

Spoglądając na mapę wyspy ciężko znaleźć fragment prostej drogi, a to gwarantuje mnogość pięknych widoków. Kręcić będziemy to między winnicami, to po wąskich dróżkach łączących małe, klimatyczne wioski w górach, innym razem przez skaliste pustkowia czy nadmorskie klify. Wszystko w ruchu lewostronnym 🙂

To miejsce, które na swoje wiosenne treningi i przygotowanie przed Giro d’Italia wybrał w 2016 roku Rafał Majka, zajmując później wysokie, piąte miejsce w klasyfikacji generalnej włoskiego wyścigu.

Jako bazę wybraliśmy okolice Pafos, miasta na południowym zachodzie wyspy w jej greckiej części. Hotel znajduje się kilkadziesiąt metrów od plaży i kilka km od centrum starego miasta. To doskonała baza wypadowa na kolarskie trasy praz na relaks po codziennej jeździe. To wszystko w przyjemnych, temperaturach i stabilnej pogodzie.

ODKRYJ Z NAMI CYPR

Jesteś zainteresowany ?

Piękne widoki, wyśmienite trasy, sprzyjająca kolarzom temperatura, dobre jedzenie - to wszystko, co Cię spotka podczas wyjazdu ze Sports Camp !

Bądź na bieżąco !
Zapisz się na nasz Newsletter

    Image