Warning: The magic method OCDI\OneClickDemoImport::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/karol666/sportscamp.pl-au3o/public_html/wp-content/plugins/tripo-demo-installer/inc/OneClickDemoImport.php on line 128
Malaga na szosie – SportsCamp

Malaga na szosie

1 Reviews

PLN $ $ $

Co Cię czeka ?

 SportsCamp zaprasza Cię na obóz kolarski do Malagi, polożonej na południu Andaluzji, gdzie znajdują się jedne z najbardziej malowniczych ale również wymagających tras rowerowych. Miejsce, które powinno się znaleźć na Twojej liście, jeśli jesteś pasjonatem dwóch kolek.

Opis wyjazdu

Niezależnie od tego, czy chcesz wybrać się na nadmorski coffee ride  wzdłuż jednych z najpiękniejszych hiszpańskich plaż, czy zdecydujesz się na mocny trening z wymagającymi podjazdami, mijając po drodze parki narodowe i ciągnące się bez końca gaje oliwne zakończony długimi, krętymi zjazdami i coffee stopem w jednym z lokalnych barów pueblos biancos – charakterystycznych białych andaluzyjskich miast, ten wyjazd jest idealny dla Ciebie:

  • rozpoczniesz trening wcześniej niż Twoi znajomi,
  • naładujesz baterie
  • odpoczniesz od codziennych obowiązków

Terminy:

Loty:

Cena zawiera / nie zawiera

Inne:

Co zabrać ze sobą:

Pomimo znacznie wyższych temperatur w lutym Hiszpanii niż w Polsce, w godzinach porannych i wieczornych jest dość chłodno. Przy zjazdach, w miejscach zacienionych lub w górach, pomimo niebieskiego nieba I słonecznych dni, po intensywnym wysiłku, jest chłodno. 

Plan wyjazdu

01

Dzień 1: Przylot do Malagi

Przylot do Malagi, zameldowanie w hotelu, kolacja oraz wieczorne spotkanie w trakcie którego, omówione zostaną najbliższe dni, wyjaśnione zasady I odpowiemy na wszystkie Wasze pytania

02

Dzień 2: Poczuć atmosferę słonecznej Hiszpanii

Pierwszy dzień jazdy rowerem na który została zaplanowana trasa pozwalającą poznać specyfikę terenu, poczuć atmosferę słonecznej Hiszpanii i poznać się z pozostałymi uczestnikami Campu. Długość około 60 km, jednak nie pozbawiona charakterystycznych podjazdów.

03

Dzień 3

Dystans około 110 km, z zaplanowanym przewyższeniem 2 000 m

04

Dzień 4

Dystans około 118 km, z zaplanowanym przewyższeniem 1 500 m

05

Dzień 5: Regeneracja

Zasłużony dzień regeneracji, który można wykorzystać na plażowanie, zwiedzanie Malagi

06

Dzień 6: Długa, wymagająca i malownicza trasa

Dystans 130km z zaplanowanym przewyższeniem 2 800m, po dniu regeneracji długa, wymagająca i malownicza trasa.

07

Dzień 7: Ostatni dzień

Ostatni dzień jazdy na rowerze, w trakcie ustalimy trasę dla poszczególnych grup

08

Dzień 8: Powrót do Polski

Śniadanie, wymeldowanie z hotelu, wylot do Polski

Zasady jazdy z trenerem

Po podziale na grupy, do każdej grupy przypisany jest trener. Jest to osoba z doświadczeniem rowerowym. W trakcie treningu trener odpowiada za organizacje ale każdy jest odpowiedzialny za swoje bezpieczeństwo, dostosowanie prędkości jazdy do swoich umiejętności aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie oraz innych oraz przestrzeganie i znajomość przepisów o ruchu drogowym.

Trasy poszczególnych dni:

Trener podejmuje ostateczne decyzje dotyczące zmiany trasy w trakcie jazdy, postojów itd. Podjazdy jeździmy własnym tempem i czekamy na szczycie. Poniżej przykładowe trasy które pojedziemy, więcej informacji na temat zasad podczas wyprawy przekazuje trener podczas spotkania otwierającego.

Pierwszy dzień jazdy to dystans 61 km oraz 1 235 m podjazdów.

 

Track znajduje się tutaj.

Drugi dzień jazdy to dystans 110 km oraz 1 921 m podjazdów.

 

Track znajduje się tutaj.

Trzeci dzień jazdy to dystans 119 km oraz 1 517 m podjazdów.

 

Track znajduje się tutaj.

Czwarty dzień jazdy to dystans 130 km oraz 2 708 m podjazdów.

 

Track znajduje się tutaj.

FAQs

Jak przygotować się kondycyjnie i czy sobie poradzę?

Jest to wyjazd dla początkujących kolarzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z rowerem, jak również osób trenujących. Camp ma na celu przygotowanie do rozpoczęcia sezonu kolarskiego. Uczestniczy dzieleni są na grupy dopasowane prędkością i techniki jazdy. Wierzymy ze każda forma aktywności fizycznej w trakcie zimy pomoże Ci zmierzyć się z zaplanowanymi trasami. Jeśli chciałbyś poprzedzić wyjazd przygotowaniami i planem treningowym – daj nam znać, pokierujemy Cię do zaufanego trenera.

Czy jest podział na grupy: słabszą i zaawansowaną

Wszyscy uczestnicy Campu dzieleni są na grupy w zależności od poziomu wytrenowania i zdobytych wcześniej umiejętności.

Ile osób jeździ w grupie?

Grupa liczy około 10 osób, a do każdej przypisany jest trener. W trakcie trwania Campu, możliwe są zmiany grup. Grupy są zróżnicowane pod względem płci oraz wieku.

Czy jest możliwość wzięcia pokoju 1-osobowego ?

Tak, oczywiście jest taka możliwość, wiąże się to z dodatkową opłatą ustaloną na miejscu.

Czy jesteśmy ubezpieczeni podczas wyjazdu?

Każdy powinien posiadać przy sobie kartę EKUZ, która jest honorowana w Hiszpanii (możliwa do wyrobienia w oddziałach NFZ). Dodatkowo każdy z uczestników wyjazdu objęty jest Ubezpieczeniem AXA – 10tys euro KL+NNW. Istnieje możliwość wykupienia wyższego pakietu rozszerzonego o OC oraz bagaż, a także możliwość ubezpieczenia rezygnacji z Campu.

Na czym polega opieka trenera ?

Po podziale na grupy, do każdej grupy przypisany jest trener. Jest to osoba z doświadczeniem rowerowym. W trakcie treningu trener odpowiada za organizacje, ale każdy jest odpowiedzialny za swoje bezpieczeństwo, dostosowanie prędkości jazdy do swoich umiejętności, aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych oraz przestrzeganie i znajomość przepisów o ruchu drogowym. Trener podejmuje ostateczne decyzje dotyczące zmiany trasy w trakcie jazdy, postojów itd.

Reviews Scores

5

Super

Services

100%

Comfort

100%

Hospitality

100%

Food

100%

Location

100%

Rating

100%

Lukasz U.

23 lut 2023

Fajny kierunek na początek sezonu.

Może to nie jest Alpejska Przeprawa ale jakoś się do niej trzeba przygotować. Trasy ciekawe, warte włożonego wysiłku i wylanego potu! Support jak na każdym wyjeździe top, hotel fajny. Blisko morze wiec jest gdzie odpocząć, a w wolnej chwili skoczyć do muzeum Picasso w Maladze.

Services

Comfort

Hospitality

Food

Location

Rating

Write a Review

Services

Comfort

Hospitality

Food

Location

Rating

    Image